Ważny artykuł

 

Organizujemy szkolenia z zakresu prawa żywnościowego i znakowania produktów spożywczych,  wymagań systemów jakości (BRC, IFS, AIB, HACCP) oraz GHP i GMP, na uprawnienia energetyczne dla dozoru (D) i eksploatacji (E), zakończone egzaminem i inne: 
- otwarte lub w siedzibie Zleceniodawcy.

 

Wykonujemy wyceny majątkowe, opracowania i ekspertyzy z zakresu technologii, badania zdolności produkcyjnej zakładów, elaboraty odszkodowawcze oraz wyceny majątkowe dla obiektów znacjonalizowanych z naruszeniem prawa, zwracanych właścicielom.

 

 

OSIĄGNIĘCIA

 
 
 
 
 
Nieżyjący Zasłużeni Działacze
1 Lew J. AUERMAN (1905 - 1986)
2 Bolesław BACHMAN (1911 - 2002)
3 Henryk BANECKI (1925 - 1992)
4 Stanisław BUJAK (1914 - 2003)
5 Bronisław COMPAŁA (1914 - 1982)
6 Jerzy DYAKOWSKI (1915 - 2000)
7 Witold FERCHMIN (1901 - 1999)
8 Marian FITCEK (1923 - 2004)
9 Tadeusz FRĄCZEK (1926 - 1992)
10 Kazimierz FURGO (1916 - 2000)
11 Ryszard GAJDA (1916 - 1991)
12 Mieczysław GŁÓDŹ (1906 - 1984)
13 Jan HATTOWSKI (1908 - 1972)
14 Eugeniusz JANAS (1926 - 2004)
15 Józef JANICKI (1904 - 1980)
16 Kazimierz JAROSZ (1923 - 1998)
17 Tomasz JEŻ (1932 - 1997)
18 Tadeusz KACZMAREK (1921 - 1995)
19 Rozalia KOKOSZKA
20 Jadwiga KONOPNICKA
21 Jan KOSTRZEWA (1925-2006)
22 Włodzimierz KULESZYŃSKI (1903-1964)
23 Janina KUNICKA
24 Mieczysław ŁUKASZEWICZ (1918 - 1993)
25 Eugeniusz MACHAJ (1924 - 1996)
26 Marian MALINOWSKI (1927 - 1989)
27 Zbigniew MANDES (1906 - 1995)
28 Jadwiga MARCZUKAJTIS (1915 - 1969)
29 Alfons MYŚLIŃSKI (1911 - 1986)
30 Henryk NIEWIADOMSKI (1905 - 1992)
31 Bogdan OLĘDZKI (1915 - 1980)
32 Wincenty PEZACKI
33 Eugeniusz Pijanowski (1906 - 1974)
34 Władysław POSZEPCZYŃSKI (1925-2000)
35 Bolesław RUMIŃSKI (1907 - 1971)
36 Wiesław RZĘDOWSKI (1926 - 1997)
37 Jadwiga SKARŻYŃSKA
38 Eugeniusz SKOTNICKI
39 Gertruda SŁOWIŃSKA
40 Zbigniew SROCZYŃSKI (1907 - 1997)
41 Franciszek STEMLER (1905 - 2003)
42 Mieczysław STĘPIŃSKI (1913 - 1980)
43 Stefan SUJAK (1911 - 1992)
44 Władysław SURYN (1894 - 1972)
45 Roman SZAREJKO (1900 - 1989)
46 Arkadiusz TERLECKI (1907 - 1997)
47 Janina SZEFER (1911 - 2003)
48 Anna ŚWIĘTORZECKA (1907 - 1992)
49 Istvan TOTH-ZSIGA (1924 - 2004)
50 Stefan URBAŃSKI (1923 - 1989)
51 Henryk WĄSAK (1921 - 1997)
52 Edward WESOŁOWSKI (1913 - 2005)
53 Paweł WOJCIESZAK (1903 - 1962)
54 Wiktor WORDLICZEK (1925 - 1983)
55 Stanisław WÓJCIK (1926 - 1992)
56 Zbigniew ZIÓŁKOWSKI (1914 - 2003)