Ważny artykuł

 

Organizujemy szkolenia z zakresu prawa żywnościowego i znakowania produktów spożywczych,  wymagań systemów jakości (BRC, IFS, AIB, HACCP) oraz GHP i GMP, na uprawnienia energetyczne dla dozoru (D) i eksploatacji (E), zakończone egzaminem i inne: 
- otwarte lub w siedzibie Zleceniodawcy.

 

Wykonujemy wyceny majątkowe, opracowania i ekspertyzy z zakresu technologii, badania zdolności produkcyjnej zakładów, elaboraty odszkodowawcze oraz wyceny majątkowe dla obiektów znacjonalizowanych z naruszeniem prawa, zwracanych właścicielom.

 

 

OSIĄGNIĘCIA

 
 
 
 
 
Krajowa Rada Gorzelnictwa i Produkcji Biopaliw

Krajowa Rada Gorzelnictwa i Produkcji Biopaliw jest zrzeszeniem działającym w Polsce od 1991 roku. Organizacja nasza działa w ramach struktur Stowarzyszenia Naukowo Technicznego Inżynierów i Techników Przemysłu Spożywczego.

 

Reprezentujemy interesy producentów różnego rodzaju alkoholu etylowego, jego wyrobów oraz biopaliw. Roczna zdolność produkcyjna zrzeszonych zakładów to około:
- 3 mln hl spirytusu surowego
- 1 mln hl spirytusu rektyfikowanego
- 1 mln hl spirytusu odwodnionego
Obecnie do zrzeszenia należą zakłady produkujące etanol jak również producenci urządzeń oraz preparatów wykorzystywanych w czasie produkcji spirytusu.