Ważny artykuł

 

Organizujemy szkolenia z zakresu prawa żywnościowego i znakowania produktów spożywczych,  wymagań systemów jakości (BRC, IFS, AIB, HACCP) oraz GHP i GMP, na uprawnienia energetyczne dla dozoru (D) i eksploatacji (E), zakończone egzaminem i inne: 
- otwarte lub w siedzibie Zleceniodawcy.

 

Wykonujemy wyceny majątkowe, opracowania i ekspertyzy z zakresu technologii, badania zdolności produkcyjnej zakładów, elaboraty odszkodowawcze oraz wyceny majątkowe dla obiektów znacjonalizowanych z naruszeniem prawa, zwracanych właścicielom.

 

 

OSIĄGNIĘCIA

 
 
 
 
 
Konferencja "Rynek produktów mrożonych" 08.12.09r.

W dniu 8 grudnia 2009r odbyła się konferencja pt."Rynek produktów mrożonych". Jeden z paneli poprowadził Pan Zbigniew Kacprzyk - Przewodniczący Krajowej Rady Przetwórstwa i Zamrażalnictwa Owoców i Warzyw działającej przy SITSpoż 

Konferencja
Rynek produktów mrożonych 
Nowe trendy i wyzwania dla branży

Pierwsze spotkanie branży produktów mrożonych w Polsce! 

 W dniu 8 grudnia w Hotelu Hyatt w Warszawie odbyło się pierwsze, a jednocześnie najbardziej specjalistyczne wydarzenie kierowane do przedstawicieli branży produktów mrożonych w Polsce. Organizatorem spotkania było Blue Business Media. 

 Na Konferencji zostały poruszone zagadnienia dotyczące m.in. budowania efektywnego systemu dystrybucji, zarządzania jakością, efektywnych strategii sprzedaży produktów mrożonych, znaczenia opakowania w procesie wzmacniania sprzedaży. Była to również unikalna możliwość zdobycia najnowszych informacji na temat stanu i kierunków rozwoju rynku produktów mrożonych w Polsce. To okazja, nie tylko do dyskusji i wymiany doświadczeń, ale przede wszystkim nawiązania partnerstwa handlowego .